Kdo jsme?

Jsme XXXLutz a Möbelix, síť prodejen nábytku a bytových doplňků. Patříme k rakouskému koncernu XXXLutz a v současné době rosteme nejrychleji ze všech obchodních sítí v Evropě. Nejsme jen prodejna s nábytkem. Spoluvytváříme zákazníkům domov, prostor k žití. A to je odpovědnost i radost. Chceme, aby byl nákup u nás pohodovým emocionálním zážitkem jak pro zákazníka, tak pro celý náš team. Lidé se k nám vrací, nejen pro výrobky a servis, ale hlavně pro úsměv a pohodovou atmosféru.
Jsme inovativní. Náš sortiment vybíráme tak, abychom zákazníkům dávali nový impuls a neúnavně ho inspirovali aktuálními trendy.

V současné době hledáme do svého týmu posilu pro centrálu společnosti sídlící v Praze na Stodůlkách!

Grafik pro webové stránky a offline reklamu

Do marketingového týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici grafik se zkušenostmi.
Nástup ideálně od 1. 1. 2020.

Náplň práce:

- tvorba online a offline grafických podkladů podle korporátního stylu
- tvorba bannerů, billboardů, inzerátů, POS materiálů apod.
- denní práce s Adobe CC na platformě Mac OSX
- obsluha tiskových zařízení, tisk větších formátů na plotru Canon IPF8000S

Očekáváme:

- schopnost pracovat v grafických programech Adobe CC – InDesign, Photoshop, Illustrator
- znalost předtiskové přípravy, schopnost připravit tisková data z vytvořených podkladů
- vzdělání nebo pracovní zkušenosti v oblasti digitálního grafického designu
- rodilý mluvčí češtiny podmínkou
- základní znalost německého nebo anglického jazyka
- komunikativnost

Výhodou:

- praxe v oboru
- kreativita a samostatnost
- orientace v současných trendech offline a online grafiky
- zájem o internet, online marketing, sociální sítě
- zájem dále se rozvíjet

Nabízíme:

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
- odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt

XLMX obchodní s.r.o.
Adéla Krčová